870 mln zł na reklamę farmaceutyków w 2015 roku
270 mln zł przeznaczyła na komunikację marketingową w IV kwartale 2015 roku branża farmaceutyczna, o około 15 procent więcej niż w tym samym okresie rok wcześniej. Najczęściej reklamowane były leki przeciwbólowe i przeciwprzeziębieniowe. Największe środki trafiły do telewizji i radia. Nieco słabiej, zapewne przejściowo, radził sobie internet.



