Samorząd: w aptece musi być odpowiednia temperatura
Ze względu na panujące na zewnątrz wysokie temperatury, apteki narażone są na utrzymywanie się niekorzystnych warunków dla przechowywanych leków. Do izb docierają informacje o aptekach, w których jest po prostu za gorąco.







