Świętokrzyskie: 17 mln zł dla szpitalnych oddziałów ratunkowych
Prawie 17 milionów złotych dofinansowania na szpitalne oddziały ratunkowe otrzymają cztery świętokrzyskie placówki– Szpital Specjalistyczny św. Łukasza w Końskich, Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej, Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie.













