Czy zabraknie leków?
Szpitale mają kłopoty z przeprowadzeniem przetargów m.in. na insulinę - informuje Rzeczpospolita. Farmaceutyki dla lecznic miały być tańsze, ale koncerny nie obniżają cen. Na droższe kupowanie leków nie pozwala ustawa refundacyjna.







