Ruda Śląska chce realizować projekty w partnerstwie publiczno-prywatnym
Samorząd Rudy Śląskiej chce realizować wybrane miejskie inwestycje w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Taki mechanizm władze miasta chcą wykorzystać m.in. do przeprowadzenia termomodernizacji kilku rudzkich placówek oświatowych.




