Minister Szumilas: wyrównywanie szans edukacyjnych trzeba zacząć od przedszkola
Wyrównywanie szans wymaga konkretnego działania na różnych poziomach edukacji, ale zacząć trzeba od edukacji przedszkolnej. Priorytetem jest upowszechnienie wychowania przedszkolnego.- mówi minister edukacji w wywiadzie dla czasopisma Dyrektor Szkoły.





