Od 1 marca 2015: kasy fiskalne w każdym gabinecie lekarskim
Od 1 marca 2015 roku wszystkie gabinety lekarskie i stomatologiczne muszą być wyposażone w kasy fiskalne. Dotychczasowe przepisy zwalniały z tego obowiązku lekarzy, którzy osiągali niewielki obrót. Obecnie dotyczą one wszystkich.

