GIS: kilkanaście zgonów rocznie po dopalaczach
250-300 osób rocznie umiera w Polsce z powodu zażywania narkotyków, w tym od kilku do kilkunastu po tzw. dopalaczach; każdego miesiąca dochodzi do kilkuset zatruć tymi substancjami psychoaktywnymi - wynika z danych Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

