Lekarze z Dolnego Śląska odwiedzili szpital w Batumi
Kadra zarządzająca oraz specjaliści z dolnośląskich szpitali gościli w stolicy Autonomicznej Republiki Adżarii, regionie partnerskim województwa dolnośląskiego. Wizyta była okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami branży medycznej – także w zakresie budowy i doposażenia nowego szpitala w Batumi.











