Szpital w Sieradzu otrzymał nową karetkę
Oddział Ratunkowy (SOR) Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu ma nową, w pełni wyposażoną karetkę. Środki potrzebne na jej zakup - 350 tys. zł, zostały przekazane z budżetu państwa.














