Starachowice/Pielęgniarki żądają odwołania dyrektor szpitala
Pielęgniarki ze starachowickiego szpitala okupowały w czwartek starostwo powiatowe. Żądają zwolnienia dyrektorki, która chce zlecić zewnętrznej firmie najlepiej płatne dyżury. To nie jedyny powód wymieniony w petycji, które zostawiły zarządowi powiatu.

