RPO: odwołanie komornika, który skończył 70 lat, to dyskryminacja
Rzecznik praw obywatelskich interweniuje ws. ponownego wprowadzenia obowiązku odwołania ze stanowiska komornika, który skończył siedemdziesiąt lat. Zauważa, że ustawodawca w żaden sposób nie uzasadnił takiego rozwiązania.









