Nowe regulacje w sprawie dokumentacji medycznej w podmiotach leczniczych MON
W związku z wejściem w życie w 2011 roku ustawy o działalności leczniczej zaistniała konieczność dostosowania przepisów aktów wykonawczych do nowych regulacji. W tym celu wydano nowe rozporządzenie dotyczące dokumentacji medycznej w podmiotach leczniczych utworzonych przez Ministra Obrony Narodowej.


