Rozpoczęło się ogólnopolskie badanie satysfakcji pacjentów
20 listopada 2014 ruszyło pierwsze w Polsce badanie satysfakcji pacjentów korzystających z publicznej opieki zdrowotnej (finansowanej przez NFZ), organizowane przez firmę PwC oraz DiA. Każdy pacjent może wyrazić swoją opinię na temat jakości świadczonych usług oraz funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie www.indeksochronyzdrowia.pl.

