Pielęgniarki: liczymy na konsensus w sprawie podwyżek
Pielęgniarki i położne liczą, że w czasie wtorkowych (22 września 2015)rozmów z kierownictwem ministerstwa zdrowia uda się wypracować porozumienie w sprawie podwyżek. Idziemy na spotkanie z nadzieją - powiedziała dziennikarzom przewodnicząca OZZPiP Lucyna Dargiewicz.

