Diagności laboratoryjni apelują o podniesienie wynagrodzeń
Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych apeluje do ministra zdrowia o podjęcie działań na rzecz poprawy sytuacji diagnostów laboratoryjnych w zakresie wynagrodzenia minimalnego i zlikwidowania obecnie proponowanej rażącej dysproporcji. Diagności podpisują petycję w tej sprawie opublikowaną na stronie KIDL.














