Forum Medycyny Laboratoryjnej: jakość badań najważniejszym kryterium oceny
Forum Medycyny Laboratoryjnej, działające w ramach Pracodawców RP, zrzeszające największe prywatne laboratoria medyczne w Polsce zgadza się z Prezes Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych, że najważniejszym kryterium oceny laboratorium medycznego jest jakość badań – komentuje Barbara Kopeć, przewodnicząca Forum.









