Trwa strajk pielęgniarek w Brzeskim Centrum Medycznym
Pielęgniarki z brzeskiego szpitala od kilku tygodni zapowiadały, że odejdą od łóżek pacjentów na dwie godziny. Strajk ostrzegawczy rozpoczął się 4 marca 2014 o godzinie 9:00. Dyrekcja szpitala nie przystała na warunki pielęgniarek 500zł podwyżki i strajk trwa nadal.


