„Student-wynalazca” znów poszukiwany
Studenci studiów licencjackich, magisterskich lub doktoranckich, którzy mogą już pochwalić się wynalazkiem własnym lub stworzonym we współpracy z inną osobą mogą powalczyć o udział w prestiżowej wystawie w Genewie. Do wygrania jest aż pięć stoisk. Zgłoszenia do konkursu Student-wynalazca można nadsyłać do 31 stycznia 2014 r.




