Samorząd Terytorialny – trzynasty raz wybrano najlepsze prace nt. samorządów
Dobiegła końca kolejna edycja Konkursu im. Profesora Michała Kuleszy, organizowanego przez Redakcję miesięcznika Samorząd Terytorialny. Konkurs na najlepsze rozprawy doktorskie, prace magisterskie i licencjackie został zorganizowany już po raz trzynasty. Poniżej lista wyróżnionych prac.






