Są już wyniki konkursu "Żyjmy z pasją"

Konkurs Żyjmy z Pasją zorganizowany przez ministerstwo edukacji został rozstrzygnięty. Spośród 148 nadesłanych projektów wyłoniono 33 najciekawsze inicjatywy, które - zdaniem kapituły konkursowej -...

20.07.2012

W wakacje szkolne place zabaw nie dla dzieci

W większości gmin w okresie wakacyjnym dzieci nie mogą korzystać z orlików i szkolnych placów zabaw. Władze boją się wandali i odpowiedzialności za ewentualne wypadki - informuje Dziennik Gazeta...

19.07.2012

Plusy dla dzieci nauczycieli

Gminy kultywują nauczycielski przywilej uznany za niekonstytucyjny Preferują dzieci pedagogów w rekrutacji do przedszkoli i szkół. I nie widzą w tym nic złego informuje Rzeczpospolita.

19.07.2012

Rząd obiecał, przedszkolak zapłaci

Szykuje się kolejny rok podwyżek opłat za pobyt dzieci w przedszkolach. Od września wzrosną one średnio nawet o 80 zł miesięcznie stwierdza Dziennik Gazeta Prawna.

18.07.2012

Zmieniają się czynności ministrów w MEN

Resort edukacji na swojej stronie internetowej podał informację o zmianach w strukturze ministerstwa - dotyczączynności sekretarza i podsekretarzy stanu oraz dyrektora generalnego w MEN.

18.07.2012

Lubelskie: masowe zatrucie na kolonii

Na kolonii w Białce koło Parczewa doszło do masowego zatrucia. Ponad trzydzieścioro dzieci trafiło do szpitala - donosi portal tvn.24.

17.07.2012
ukraine Переклади на українську
poland Przetłumacz na polski