Mazowieckie: dyrektorka oskarżona o przekroczenie uprawnień
Dyrektorka jednej z podstawówek w powiecie zwoleńskim została oskarżona o przekroczenie uprawnień w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Według śledczych wzięła ponad 21,5 tys. zł za lekcje, których w rzeczywistości nie przeprowadziła.









