Żywiec: sztandarowa inwestycja szpitalnego PPP ciągle w proszku
Szpital w Żywcu miał być pierwszym w Polsce szpitalem, wybudowanym w systemie partnerstwa publicznoprywatnego. Według ustaleń w roku 2015 miał już przyjmować pierwszych pacjentów. Tymczasem budowa nawet się jeszcze nie rozpoczęła informuje portal www.katowice.tvp.pl




