Olsztyn: otwarto Centrum Medycyny Eksperymentalnej
Centrum Medycyny Eksperymentalnej, które będzie prowadzić badania między innymi z zakresu neurologii i neurochirurgii, otwarto w poniedziałek 8 sierpnia 2016 roku w Olsztynie. Placówka Uniwersytetu Warmińsko-mazurskiego nosi imię Emila Behringa, laureata nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny.









