Radziwiłł: jesteśmy otwarci na rozmowę z pracownikami medycznymi
Jesteśmy otwarci na rozmowę ze wszystkimi - zapewnił w Sejmie minister zdrowia Konstanty Radziwiłł przed zaplanowanym na piątek spotkaniem z przedstawicielami Porozumienia Zawodów Medycznych. W sobotę w stolicy ma odbyć się manifestacja pracowników ochrony zdrowia.










