Pierwsza lekarka legalnie ukarana w Polsce za homofobię
Pacjentka zaskarżyła lekarkę o homofobiczne potraktowanie. Lekarka została ukarana. Rację pokrzywdzonej przyznał także rzecznik praw pacjenta. To pierwsza lekarka legalnie ukarana w Polsce za homofobię– poinformowała Gazeta Wyborcza.













