Śląskie wolne od choroby Aujeszky'ego u świń
W marcu tego roku Śląski Wojewódzki Lekarz Weterynarii w Katowicach ogłosi ostatnią z czterech części województwa strefą wolną od wirusa choroby Aujeszky'ego u świń. Jednak jeszcze przez dwa lata hodowle będą monitorowane.



