Seminarium Ośrodka Naukowo-Szkoleniowego przy Krajowej Radzie Komorniczej
Seminarium odbędzie się w dniu 10 października 2013 r. o godz. 15.00 na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL. Podczas seminarium poruszony zostanie m. in. temat skargi na czynności komornika.





