Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Szczecinie we współpracy z Akademickim Biurem Karier Uniwersytetu Szczecińskiego i Okręgowym Inspektoratem Pracy w Szczecinie w ramach "Dni Ubezpieczonego" zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu: "STUDENT ŚWIADOMIE UBEZPIECZONY".

Informacje dotyczące szkolenia:

  • Termin: 10 października 2013 roku /czwartek,
  • Godzina: 10.00 - 12.00; (godz. 10:00 - 11:00 Student świadomie ubezpieczony - ZUS, godz. 11:00 - 12:00 Przepisy prawa pracy przy zatrudnianiu - Okręgowa Inspekcja Pracy),
  • Miejsce: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, ul. Matejki 22, Szczecin, sala nr 160 (konferencyjna), II piętro,
  • Rekrutacja: trwa do 9.10.2013 r. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy [FORMULARZ >>>].

Ideą "Dni Ubezpieczonego" jest uzmysłowienie ubezpieczonym, jak ważne są ubezpieczenia społeczne na co dzień. W związku z tym, do wyłącznej dyspozycji odwiedzających będą eksperci od poszczególnych dziedzin ubezpieczeń. Poradę specjalistów uzyskają więc pracownicy, zleceniobiorcy, nianie, pracujący za granicą, prowadzący firmy za granicą, jak również osoby delegowane do któregoś z krajów UE. O swoich nowych uprawnieniach więcej dowiedzą się również osoby przebywające na urlopie wychowawczym. Na wszystkie te tematy kompletne informacje można będzie znaleźć także w specjalnych ulotkach, przygotowanych z myślą o odwiedzających Dni Ubezpieczonego. Ponadto, dla tych, którzy zostaną w domach, pod numerem telefonu 22 667 13 13 codziennie dyżurował będzie specjalista z Centrali ZUS, odpowiadając na wszelkie Państwa pytania. Harmonogram zakresów tematycznych dyżuru eksperckiego zamieszczamy poniżej.

Podczas "Dni Ubezpieczonego" będzie można dowiedzieć się więcej o ułatwieniach w kontakcie ZUS-em, jakie niesie ze sobą nowa Platforma Usług Elektronicznych pue.zus.pl.  To dobry moment na założenie i jednoczesne uwierzytelnienie swojego profilu na PUE.