Lokalne stowarzyszenie wygrało z władzami Pruszkowa walkę o cyprysik
Pruszkowskie Stowarzyszenie Osiedla-Ogrodu Malichy wygrało w czwartek w warszawskim Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym z władzami Pruszkowa. Pozornie chodziło o jeden cyprysik, ale w tle toczy się dłuższa walka z lokalnym deweloperem.










