NFZ będzie premiować szkolne gabinety dentystyczne
W Polsce jest niespełna 650 szkolnych gabinetów dentystycznych. By było ich więcej, NFZ będzie przyznawać dodatkowe punkty za lokalizację gabinetu na terenie szkoły. Zdaniem NRL wątpliwe jest jednak, by przyczyniło się to do polepszenia stanu uzębienia dzieci.







