MZ: szpitale powinny współdziałać z policją przy poszukiwaniu zaginionych
Ministerstwo Zdrowia chce by, podmioty wykonujące działalność leczniczą miały obowiązek współpracowania z policją w przypadku poszukiwania osoby zaginionej. Rozwiązanie takie przewiduje projekt noweli ustawy o działalności leczniczej, skierowany właśnie do konsultacji.




