Lekarka przed sądem za przyjmowanie łapówek
Przed Sądem Rejonowym w Suwałkach (Podlaskie) rozpoczął się w środę proces lekarki oskarżonej o przyjmowanie łapówek w czasie pełnienia funkcji ordynatora jednego z oddziałów szpitala wojewódzkiego w Suwałkach.




