Powstanie międzyresortowy zespół dotyczący osób niepełnosprawnych
Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł podczas spotkania w resorcie zdrowia zapowiedział, że premier Beata Szydło powoła międzyresortowy zespół, który będzie pracował nad problemami osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. 5 maja 2016 w Ministerstwie Zdrowia odbył się briefing z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną






