Druga edycja budżetu obywatelskiego w Poznaniu
Od początku czerwca każdy mieszkaniec Poznania i student poznańskiej wyższej uczelni będzie mógł zgłosić swój pomysł na zagospodarowanie 10 mln zł. Najlepsze propozycje zostaną poddane pod głosowanie, a zwycięskie zostaną wpisane do budżetu miasta na rok 2014.






