Aneta Grzyb specjalizuje się w doradztwie w zakresie cen transferowych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe - w ostatnich latach zdobywała je w Dziale Doradztwa Podatkowego firmy EY (dawniej: Ernst & Young) w Zespole Cen Transferowych, doradzając największym międzynarodowym i polskim grupom kapitałowym. Aneta Grzyb wspiera firmy w zakresie projektowania rozliczeń wewnątrzgrupowych, doradztwa w tematyce restrukturyzacji biznesowych, ustalaniu polityk cen transferowych, po dokumentowanie rozliczeń wewnątrzgrupowych. Posiada bogate doświadczenie w projektach dotyczących negocjowania uprzednich porozumień cenowych, doradza również podczas kontroli w zakresie cen transferowych. Jest doradcą podatkowym, posiada też uprawnienia adwokata.

- Bardzo się cieszę, że dołączam do dynamicznej firmy, która aktywnie buduje swoją silną pozycję na rynku doradztwa podatkowego. Mam nadzieję, że moje doświadczenie i relacje klienckie wzmocnią Praktykę Cen Transferowych ALTO, która poza wsparciem w zakresie compliance, coraz szerzej adresuje potrzeby klientów poprzez projekty doradcze w zakresie transfer pricing – mówi Aneta Grzyb.

 


Jak podkreśla Kamil Lewandowski, partner zarządzający w ALTO, dołączenie Anety Grzyb do zespołu jest skutkiem konsekwentnej realizacji strategii intensywnego rozwoju i wzmocnienia całej Grupy ALTO.

- Otoczenie regulacyjne jest coraz bardziej wymagające dla firm działających w Polsce. Nieustannie pracujemy nad tym, aby zapewnić naszym Klientom adekwatne wsparcie i bezpieczeństwo w tym niestabilnym regulacyjnie i biznesowo czasie. Jestem przekonany, że z Anetą na pokładzie jeszcze skuteczniej będziemy realizować ten cel. – dodaje Kamil Lewandowski.

Zobacz również: Na spotkanie w urzędzie skarbowym trzeba się umówić >>

 

Poznaj TAX Alert – przełomowe rozwiązanie dla biur rachunkowych i kancelarii podatkowych!

Dzięki TAX Alert szybko przygotujesz i wyślesz swoim klientom biuletyn o zmianach w prawie i podatkach >>