Pozytywna ocena „Pakietu dla humanistyki"
Rada Główna Nauki i Szkolnictwa Wyższego dobrze oceniła rozwiązania przedstawione przez MNiSW w Pakiecie dla humanistyki. Wśród nich znalazły się takie propozycje jak: zwiększenie puli studentów uprawnionych do bezpłatnego studiowania drugiego kierunku studiów, poszerzenie formuły programów studiów m.in. o zajęcia humanistyczne, a także kontynuacja programu kierunków zamawianych oraz Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki.




