EPAM Systems, wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie inżynierii oprogramowania oraz lider w dziedzinie usług IT w Europie Środkowo-Wschodniej organizuje konkurs programistyczny EPAM Hackathon. To doskonała okazja, by spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi krakowskimi programistami.

 
„EPAM Hackathon to szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności nie tylko kolegom, ale również doświadczonym specjalistom z branży IT” – mówi Przemysław Fedyczkowski, Country Manager EPAM Systems Poland. „Do naszego konkursu zapraszamy wszystkich, którzy wierzą, że w programowaniu chodzi o zabawę, niesamowite pomysły i kreatywność” – dodaje.
 
Hackathon to trwające 12 godzin wyzwanie programistyczne, w którym rywalizują zespoły złożone z trzech zawodników. To, z jakim zadaniem będą musiały się zmierzyć, pozostaje na razie niespodzianką. Zespoły powinny zarejestrować się na stronie www.epam-hackathon.com do 23 kwietnia, do północy. Dalsze szczegółowe informacje wysłane zostaną za pośrednictwem e-maila. Każdy zespół ma szansę wygrać wspaniałe nagrody, ufundowane przez firmę EPAM: iPady, czytniki Kindle i opaski FitBit.
 
Konkurs odbędzie się 26 kwietnia w krakowskim Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie. Start zaplanowany jest na godzinę 9.00.