Akcja Masz głos, której patronuje portal Prawo.pl, zaprasza na Webinarium: „Poznać potrzeby! O diagnozie lokalnej”. Spotkanie odbędzie się 28 listopada (czwartek) o 19.00.

Szkolenie on-line pokazujące, jak przeprowadzać diagnozę społeczności lokalnej, w czym jest pomocna i dlaczego warto ją robić poprowadzi Grzegorz Wójkowski, koordynator akcji Masz Głos ze Stowarzyszenia Bona Fides.

Czytaj też: NIK: Sztywne prawo budżetów obywatelskich do zmiany
 

Jak dobrze zrealizować projekt lokalny?

Aby dobrze zrealizować jakikolwiek projekt lokalny, najpierw trzeba poznać oczekiwania i problemy miejscowej społeczności. Taka wiedza pozwoli dostosować działania adekwatnie do potrzeb, pozyskać zrozumienie i poparcie dla inicjatywy, może też  dostarczyć inspiracji. Właśnie o tym, jak dotrzeć do oczekiwań najbliższego otoczenia, będzie mowa podczas webinarium.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się pod linkiem http://bit.ly/webinarium_diagnoza, a następnie w czwartek, 28 listopada o 19:00 wejść na webinarium, klikając na link otrzymany w e-mailu potwierdzającym rejestrację.

Webinarium odbędzie się w ramach akcji Masz Głos, realizowanej przez Fundację Batorego przy współpracy z organizacjami partnerskimi. Prowadzący Grzegorz Wójkowski jest socjologiem, współtwórcą narzędzi do prowadzenia monitoringu (m.in. Biuletynów Informacji Publicznej w JST), autorem publikacji o prawie do informacji publicznej oraz partycypacji obywatelskiej.

Więcej o akcji Masz Głos: https://www.maszglos.pl/