Mecenas Rosati obok praktyki w sprawach karnych, jest zaangażowany w działalność w samorządzie adwokackim. Od 2021 r. jest prezesem Naczelnej Rady Adwokackiej.

- Prowadzenie biznesu wymaga podejmowania przez naszych klientów nierzadko bardzo trudnych decyzji, związanych z szeregiem ryzyk, w tym osobistych. Dajemy klientom komfort i pewność, że wspierając ich w sprawach HR, dbamy o ich sytuację i bezpieczeństwo osobiste. Dzięki współpracy z mec. Przemysławem Rosatim nasze możliwości osiągną kolejny poziom, z oczywistą korzyścią dla klientów - dodaje Sławomir Paruch partner założyciel PCS | Littler.

Czytaj: Prezes NRA: Adwokatura potrzebuje konkretnych działań, a nie niekończącej się dyskusji>>

Obszar? Od kwestii zatrudnia po dane osobowe

PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień | Littler Global to kancelaria pierwszego wyboru prawa HR o globalnym zasięgu, która doradza we wszystkich kwestiach prawa HR dot. zatrudnienia, global mobility&immigration, wynagrodzeń i premii, compliance, business crime, ZFŚS, ZUS, sporów sądowych, restrukturyzacji, zasad motywacyjnych i lojalnościowych, czasu pracy, programów emerytalnych, PPK, PPE, danych osobowych.

Zespół PCS | Littler jest w Polsce tworzy grono blisko 90 doświadczonych prawników, konsultantów oraz wsparcia administracyjnego. Kancelaria posiada biura w 6 lokalizacjach w Polsce: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Gdańsku. Littler Global to ponad 1600 prawników pracujących w 23 krajach, na 4 kontynentach, w 100 biurach. Jest największym zespołem praktyków prawa HR na świecie.