Ostatnie i planowane zmiany w prawie podatkowym będą tematem III Kongresu Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan. Serwis Prawo.pl, Przegląd Podatkowy i wydawnictwo Wolters Kluwer są patronami medialnymi wydarzenia.

Zobacz również: Księgowi najbardziej narażeni na represje karne >>

Dwa dni o podatkach

III Kongres Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan to dwudniowe forum dyskusyjne nt. prawa podatkowego. Odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia w Warszawie. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem Uszczelnienie systemu podatkowego – co dalej?. Poza wystąpieniami eksperckimi planowane są także warsztaty podatkowe. Pierwszego dnia wystąpią przedstawiciele Ministerstwa Finansów, członkowie Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan i praktycy prawa podatkowego.

 


Dyskusja i warsztaty

Zaproszeni goście w trakcie trzech paneli dyskusyjnych rozmawiać będą m.in. o raportowaniu schematów podatkowych, o tym jak zbudować nowoczesny system podatkowy wspierający innowacyjną gospodarkę oraz czy przedsiębiorcy są gotowi na bliską współpracę z Krajową Administracją Skarbową w ramach programu współdziałania. W założeniu wspólna dyskusja przedstawicieli resortu i praktyków ma uporządkować wiedzę o planowanych zmianach, poznać koncepcję programu współdziałania oraz wyzwania stojące przed firmami w związku ze zmieniającym się otoczeniem prawnopodatkowym.

Więcej na temat kongresu tutaj>>