Tegoroczna edycja wydarzenia odbywająca się pod hasłem “Współczesne wyzwania dla systemu prawa podatkowego” ma na celu analizę najistotniejszych problemów i zmian, które pojawiły się w świecie prawa podatkowego w aspekcie krajowym i międzynarodowym na przestrzeni 2021 i 2022 roku wraz z  konstruktywną dyskusją nad nimi.

Konferencja została podzielona na dwa dni. 26 października odbędą się wykłady oraz debata ekspercka, natomiast 27 października uczestnicy będą mieli możliwość udziału w bloku certyfikowanych warsztatów i wykorzystania nabytej wiedzy w praktyce. 

Sprawdź w LEX: Znamy już limity podatkowe na 2023 r. >>>

Sprawdź też: Akademia Zarządzania Biurem Rachunkowym - cykl szkoleń online >>>

Jak podkreślają organizatorzy, projekt cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, co obrazuje fakt, iż przez wszystkie edycje został odwiedzony przez tysiące studentów prawa oraz wielu teoretyków i praktyków specjalizujących się w prawie podatkowym, a w zeszłym roku wzięło w nim udział ponad pół tysiąca osób. Wydarzenie od lat jest również wspierane jest przez największe firmy consultingowe oraz Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Partnerem Głównym XXIII edycji została kancelaria Hogan Lovells. 

Zobacz również: Zwolnienia z podatku od spadków i darowizn – nowe limity >>

Podczas konferencji zostaną poruszone tematy:

  • Podatki a sytuacja na świecie,
  • Rozwiązania technologiczne w systemie podatkowym,
  • Rewolucje i ewolucje w prawie podatkowym,

Agenda tegorocznej edycji zostanie wzbogacona o innowacyjną debatę ekspercką, w trakcie której specjaliści zastanowią się na forum nad kwestią, czy system podatkowy może być mniej skomplikowany.

Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej w Centrum Konferencyjnym ADN przy ulicy Grzybowskiej 56 w Warszawie. Patronem medialnym wydarzenia jest serwis Prawo.pl.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/4SQYqNELO

Link do zapisów: https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1675