Rektorzy: należy zmienić sposób finansowania uczelni
Prof. Wiesław Banyś, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, uważa, że należy zmienić sposób finansowania uczelni wyższych. Propozycje zmian, które są postulowane przez rektorów, przedstawia w wywiadzie opublikowanym w piątkowym (14.06) Dzienniku Gazecie Prawnej.





