Minister określiła zasady korzystania z infrastruktury badawczej
Komercyjnie można wykorzystywać infrastrukturę badawczą zbudowaną ze środków unijnego Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, a nie Infrastruktura i Środowisko - wyjaśnia minister nauki, precyzując informacje podane w jej poprzednim liście do rektorów.




