Młodzi naukowcy wraz z MNiSW debatowali o stanie i przyszłości polskiej nauki
Wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosław Gowin gościł na posiedzeniu Rady Młodych Naukowców. Uczestnicy spotkania rozmawiali m.in. o innowacyjności, relacjach nauki i biznesu, a także systemie grantowym i awansach młodych akademików.







