Uczestnikami warsztatów organizowanych w ramach CLA jest grupa studentów z całej Polski. Pragnąc zagwarantować najwyższy poziom merytoryczny projektu, nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi kancelariami prawnymi m.in. Weil, Gotshal & Manges, Greenberg Traurig, Wardyński i Wspólnicy czy Linklaters.


W gali kończącej pierwszą, zeszłoroczną edycję projektu uczestniczyła prof. Hanna Gronkiewicz- Waltz oraz Prezes Giełdy Papierów Wartościowych. II edycja projektu zwieńczona jest uroczysta galą na Giełdzie Papierów Wartościowych połączoną z konferencją zorganizowaną w dwa panele tematyczne: Private equity w regionie CEE oraz Bezpieczeństwo rynków finansowych i kapitałowych a rozwój gospodarczy. Wydarzenie odbędzie się z udziałem ekspertów z dziedziny prawa, finansów i ekonomii. W tegorocznej gali będą uczestniczyć m.in. Marcin Petrykowski ze Standard & Poor’s, Lidia Jabłonowska- Luba z mBank, Grzegorz Stabiński z Bastion Group, Jacek Korpała, z ARX Equity Partners czy Rafał Wiza z KPMG.

Organizatorkami wydarzenia są: Agnieszka Luba i Laura Piórkowska, działające w Kole Naukowym Prawa Cywilnego "Lege Artis" i Kole Naukowym Prawa Rynków Kapitałowych.

Strona projektu, Corporate Law Academy:
www.corporatelawacademy.pl
AUTOR: Oskar Sula