Kancelaria może się też pochwalić się znaczącym doświadczeniem w reprezentowaniu swoich klientów przed sądami w sporach dotyczących praw własności intelektualnej oraz postępowaniach celnych. Doradza w kwestiach związanych z naruszaniem praw własności intelektualnej, w tym w zakresie działań mających na celu zwalczanie towarów podrobionych, roszczeń dotyczących nieuczciwej konkurencji i transferów własności intelektualnej - co też zostało uwzględnione

 


Motywacja na przyszłość

- Niezmiernie cieszy nas fakt, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni przez naszych klientów i samą branżę prawniczą. Najwyższa jakość świadczonych przez nas specjalistycznych usług wpisana jest w naturę działania kancelarii, co jak widać znajduje uznanie. Motywuje nas to do jeszcze cięższej pracy i stałego podnoszenia poziomu doradztwa na rzecz naszych klientów – komentuje mec. Dariusz Piróg, partner zarządzający Patpol Legal.

Kancelaria zapewnia, że zadowolenia z jej usług nie kryją też klienci. Ceniąc jej profesjonalizm, udzielanie dokładnych porad, sprawdzających się w praktyce. 

Czytaj: COVID-19 zachęca prawników do mediacji online>>

Patpol Legal zajmuje się postępowaniami spornymi wynikającymi z prawa własności intelektualnej. Wywodzi się ze struktur kancelarii patentowej Patpol – świadczącej usługi w zakresie ochrony własności intelektualnej, działającej nieprzerwanie od 1966 roku. 

Patpol Legal reprezentuje klientów przed sądami, doradza, opracowuje programy ochrony i opinie prawne dotyczące spraw z zakresu m.in. naruszenia praw własności intelektualnej, zwalczania nieuczciwej konkurencji, praw autorskich, transferu praw własności przemysłowej i praw autorskich, domen internetowych, sporów sądowych czy postępowania celnego.

 

W ramach grupy Patpol kancelaria prawna Patpol Legal oferuje razem z kancelarią patentową Patpol pełną obsługę polskich i zagranicznych podmiotów we wszelkich kwestiach dotyczących prawa własności intelektualnej.