Jak wskazano celem powiększenia zespołu jest m.in. dążenie do rozszerzania bloków specjalizacyjnych.

 

Wsparcie dla przedsiębiorców 

Adw. Magdalena Sudoł w Lubasz i Wspólnicy zajmie się wsparciem przedsiębiorców w zakresie prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i zatrudniania cudzoziemców. Od wielu lat reprezentuje pracodawców przed sądami oraz w postępowaniach kontrolnych. Ma także doświadczenie przy doradztwie transakcyjnym obejmującym wsparcie przy procesach przejęcia personelu, restrukturyzacji i reintegracji zespołów pracowniczych i outsourcingu pracowników.

Ukończyła prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, Centrum Prawa Amerykańskiego Chicago-Kent College of Law, a także program K.U. Leuven LL.M. i podyplomowe studia Prawa Konkurencji w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

R. pr. dr Jacek Matraszek specjalizuje się w prawie gospodarczym prywatnym, w szczególności w prawie spółek oraz prawie cywilnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze korporacyjnej podmiotów gospodarczych, w tym reorganizacji spółek prawa handlowego.

Stopień naukowy doktora nauk prawnych uzyskał po publicznej obronie rozprawy doktorskiej pt. „Wady oświadczeń woli przy podejmowaniu uchwał organów spółek kapitałowych” przygotowanej pod kierunkiem prof. dr hab. Andrzeja Szumańskiego.

Ukończył studia doktoranckie na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, prawo na WPiA Uczelni Łazarskiego oraz administrację na WPiA Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytaj: Niby jest szansa, ale nie do końca - umowa o pracę dzieli adwokatów>>