Kancelaria GKR Legal oferująca kompleksowe wsparcie prawne w prowadzeniu i rozwijaniu działalności biznesowej polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, wzmacnia zespół. - Nominacja partnerska r.pr. Michała Siembaba to potwierdzenie jego wiedzy i zaangażowania w obsługę spraw naszych Klientów. Jednocześnie jest to ważne wzmocnienie praktyki nieruchomości, która jako jeden z filarów działalności naszej kancelarii konsekwentnie rozwija ofertę i portfolio klientów – podkreśla adw. Tomasz Ludwik Krawczyk, partner w GKR Legal, szef zespołu nieruchomości.

 

Ponad 10-letnie doświadczenie

Nowy partner od ponad 10 lat wspiera Klientów kancelarii w obsłudze procesów inwestycyjnych. Prowadzi również liczne postępowania administracyjne i sądowo-administracyjne, w tym dotyczące decyzji środowiskowych, warunków zabudowy i pozwoleń na budowę.

GKR Legal funkcjonuje na rynku od 2017 roku. Założycielami kancelarii są r.pr. Anna Gołębiowska, adw. Tomasz Ludwik Krawczyk oraz adw. Rafał Roszkowski – specjaliści z ponad 20-letnim doświadczeniem w obsłudze międzynarodowych podmiotów gospodarczych. W lutym 2017 do grona partnerów kancelarii dołączyła także adw. Ranata Bugiel. Zespół kancelarii specjalizuje się w prowadzeniu spraw wymagających dogłębnej wiedzy i znajomości otoczenia biznesowego przedsiębiorstw.

Czytaj: Będą zmiany w adwokackiej etyce? W marcu nadzwyczajne posiedzenie>>

Kancelaria wspiera swoich Klientów w kwestiach związanych z ochroną własności intelektualnej, M&A, prawem korporacyjnym, zagadnieniami z zakresu nieruchomości czy prawa administracyjnego. Zespół kancelarii ma również bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych i arbitrażowych oraz postępowań przed organami państwowymi. Wyróżnikiem kancelarii jest świadczenie usług prawnych opartych na praktycznym doradztwie, przejrzystych relacjach i rzeczywistym współdziałaniu stron.