- Niesłabnąca popularność projektu sprawia, że pragniemy powrócić z jego kolejną edycją skupiając się na kryzysie gospodarczym - jego skutkach i wieloaspektowym wpływie na system podatkowy. Porozmawiamy o prawidłowych reakcjach systemowych oraz dalekobieżnych kierunkach jakie można obrać na przyszłość po podobnych wydarzeniach – mówi Prawo.pl Anna Wójcikowska, dyrektor ds. public relations ELSA Poland. Stowarzyszenie ELSA Poland jest organizatorem konferencji, a serwis Prawo.pl patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz również: Rusza kolejna edycja konkursu Tax Everest >>

Wiedza teoretyczna z podatków i praktyczne umiejętności

Jak wskazuje Anna Wójcikowska, pierwszego dnia odbędą się prelekcje ekspertów, a drugiego konferencja podkreśli swój wszechstronny charakter poprzez organizację warsztatów online. - Zamierzamy położyć nacisk na to, aby nasi uczestnicy nie tylko pogłębili swoją wiedzę teoretyczną, ale także nabyli praktyczne umiejętności i sprawdzili swoje zdolności analityczne. Przedstawiona struktura konferencji zdecydowanie podkreśli ogólnopolski charakter projektu – mówi nasza rozmówczyni.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy zachęcają do śledzenia wydarzenia na Facebooku, na którym w najbliższym czasie będą pojawiały się informacje dotyczące partnerów, warsztatów oraz punktów szkolenia zawodowego.

 


Kryzys gospodarczy głównym wyzwaniem

Ogólnopolska Konferencja Podatkowa jest jednym z flagowych projektów ELSA Poland, którego celem jest stworzenie platformy do spotkań ekspertów i studentów oraz dokonanie konstruktywnej analizy wpływu przemian w prawie podatkowym na biznes, państwo i społeczeństwo. W tegorocznej edycji organizatorzy chcą skupić się na kryzysie gospodarczym - jego skutkach i wieloaspektowym wpływie na system podatkowy. Konferencja będzie też okazją do porozmawiania o prawidłowych reakcjach systemowych oraz dalekobieżnych kierunkach, jakie można obrać na przyszłość po podobnych wydarzeniach. Pierwszego dnia odbędą się prelekcje ekspertów, a drugiego Ogólnopolska Konferencja Podatkowa podkreśli swój iście ogólnopolski charakter poprzez organizację warsztatów w biurach partnerów w największych ośrodkach akademickich w Polsce oraz podczas szkoleń online.

 


Konferencja ELSY Poland w formie online

W związku z tegorocznym przejściem konferencji w formułę online organizatorzy zapewnią pełen streaming wydarzenia na różnorakich platformach i mediach społecznościowych, tak by wydarzenie było jak najbardziej dostępne i przystępne dla odbiorcy.

Więcej informacji na temat XXI Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej - „Podatki jutra” na stronie ELSY Poland. >>